Czym jest Google Ads (dawniej nazywane AdWords)?

Wypróbuj kampanię Google Ads a przekonasz się o jej natychmiastowych efektach.

Google Ads to program reklamowy firmy Google, umożliwiający wyświetlanie reklam na stronie wyników wyszukiwania na najlepszych, premiowanych pozycjach.

Pozycjonowanie w połączeniu z kampanią Google Ads jest najlepszym sposobem dotarcia do użytkowników internetu. W taki sposób można zapewnić sobie pozycję wśród reklam wyświetlanych w wynikach wyszukiwania Google, czyli tzw. linkach sposnsorowanych oraz w wynikach organicznych (bezpłatnych).

Dzięki reklamie Google Ads w szybki sposób mogą Państwo pozyskać nowych klientów, płacąc tylko za efekt, ponieważ opłaty naliczane są tylko, gdy użytkownik kliknie Państwa reklamę, przechodząc tym samym na stronę internetową.

W przeciwieństwie do pozycjonowania, Google Ads daje możliwość natychmiastowego zaistnienia w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki reklamom w wyszukiwarce w łatwy i szybki sposób dotrą Państwo do potencjalnych klientów, a wydatki będą pod naszą ścisłą kontrolą.

Podobnie jak przy usłudze pozycjonowania mogą Państwo wskazać jedno słowo kluczowe, dla którego chcą Państwo wyświetlać swoje reklamy w wyszukiwarce, ale może to być także lista kilkuset słów – to wszystko bez ryzyka, że część zainwestowanych pieniędzy trafi „w błoto”. Bez względu na liczbę słów kluczowych dodanych do kampanii – płatności naliczane są tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie w reklamę.

###
gdzie wyswietla sie adwords?