O Nas - Marketing internetowy | Google Ads

Nasz zespół tworzą profesjonaliści.

InterMore

Jesteśmy agencją kreatywną zajmującą się między innymi działaniami z zakresu marketingu w wyszukiwarce (ang. Search Engine Marketing – w skrócie SEM), do którego zalicza się pozycjonowanie, czyli optymalizację dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search engine optimization – w skrócie SEO) oraz prowadzenie kampanii linków sponsorowanych (Google Ads | Adwords).

Pozycjonujemy strony www i różnego rodzaju serwisy internetowe, w tym także portale i sklepy internetowe. Wiemy, że profesjonalne pozycjonowanie może odwrócić losy biznesu o 180 stopni. Pracujemy dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstwa a także instytucji w całej Polsce.

Grupa INTERMORE od początku swego istnienia związana jest z marketingiem internetowym. Zaczynaliśmy od projektowania stron internetowych, sklepów, baz danych i portali, ale szybko dojrzeliśmy to tego, by swym klientom zaoferować także kompleksową obsługę w zakresie marketingu i zarządzania wizerunkiem. Dziś zajmujemy się kreacją wizerunku, promocją, Public Relations, działalnością wydawniczą oraz szeroko rozumianym marketingiem w internecie, w tym między innymi działaniami z zakresu SEM.


Pracujemy w technologiach: